Soutěžte o vstupenky na představení Na útěku

18. 7. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Kultura
Letní divadelní festival Pod širým nebem nabízí již páté představení. Jedná se o hru Na útěku a do Hustopečí s ní přijede Divadelní spolek Kroměříž. Ve středu 19. 7. se můžete přijít na podívat na tuto francouzskou komedii o dvou ženách, které prchají před svým osudem a dohromady je svede náhoda. Během společné cesty přeroste jejich vzájemná antipatie v silné přátelství.  

Nyní máte možnost vyhrát třikrát dvě vstupenky na představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Kdo tuto francouzskou komedii napsal?   

Své odpovědi zasílejte na e-mail: vesela@hustopece.cz do středy 19. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce. Každý z nich získá dvě vstupenky zdarma. Během představení bude možnost ochutnat vína z vinařství Altenberk vini, a. s.
Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání na místě, v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. Cena vstupného je 150 Kč. V ceně vstupenky je sklenička vína. Začátek představení je ve 20.30 hodin a hraje se za každého počasí.

ves-, FOTO: archiv DS Kroměříž

18801-

 

 

 

odebírejte přes RSS