Soutěžte o vstupenky na Šmardovo sousedské divadlo

30. 10. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Kultura
První listopadový víkend opět naláká do Hustopečí milovníky divadelní zábavy. Pravidelná přehlídka ochotnických souborů z širokého okolí Šmardovo sousedské divadlo tentokrát nabídne čtyři představení. Festival odstartuje v pátek 2. a končí v neděli 4. listopadu. 

Nyní můžete soutěžit o třikrát dvě vstupenky na vybrané představení!
Tři z vás také mohou získat dvě vstupenky na vámi vybrané představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Po kom dostala divadelní přehlídka své jméno?  
Své odpovědi zasílejte do čtvrtka 1. listopadu do 10.00 hodin na e-mail vesela@hustopece.cz, do předmětu e-mailu napište Soutěž divadlo a nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli o výhře včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají dvě vstupenky na libovolné představení. Výherce bude moct vybírat celkem ze čtyř ochotnických kousků. Jako první v pátek 2. listopadu vystoupí ochotníci z Hodonína s hrou Poslední doutník. Ta diváky zavede do prostředí čerstvě penzionovaného středoškolského pedagoga, na jehož zdravou výživu a způsob života dohlíží přísná manželka. V sobotu 3. listopadu nastoupí na prkna soubor Amadis Brno. Bláznivá komedie Benátky pod sněhem je o dvou párech, zmatení jazyků a humanitární pomoci pro emigranty.Neděle 4. listopadu potěší děti i dospělé. Odpoledne odehrají pohádku Krakonošův klobouk ochotníci z Velké Bystřice a večer vystoupí Loutkářský soubor Podivíni s autorskou divadelní hrou Prase. Začátky představení o půl osmé večer, pohádka o půl čtvrté odpoledne. Vstupenky budou v prodeji přímo na místě vždy hodinu před začátkem představení.

-ves-


 

odebírejte přes RSS