Sportovní stadion ožil díky Dnu plnému fotbalu

12. 6. 2023 · 1 minuta čtení · 1 video
Téma Sport
Sportovní stadion ovládly v sobotu 10. června modrobílé barvy. Fotbalový klub Hustopeče upořádal Den plný fotbalu, do kterého se zapojily všechny místní týmy i trenéři v čele s nově zvoleným předsedou Tomášem Skoupým.


Přestože fanoušci domácí mohutně podporovali, tabulky všech soutěží už jsou uzavřené, proto o konečné výsledky zas až tak nešlo. „Touto akcí v podstatě navazujeme na loňské oslavy 100. výročí fotbalu v Hustopečích. Při přípravách jsme si uvědomili, že je skvělé, když se sejdou a spolupracují všechny týmy od mini přípravky po muže. A spojili jsme to s tím, že právě dnes nám vlastně končí všechny soutěže, takže opravdu je to jenom o tom sejít se, podívat se a zahrát si pěkný fotbal a jakoby zakončit sezonu,“ zhodnotil novopečený předseda.

Přátelskou atmosféru podporovalo příjemné posezení u piva a guláše, i pestrý doprovodný program včetně bohaté tomboly. „Díky štědrým sponzorům máme spoustu krásných cen, třeba pračku se sušičkou, a podobně. Pro milovníky fotbalu tam ale máme i podepsané dresy hráčů Borussia Dortmund. Kromě tomboly tu máme i nějaké soutěže a skákací hrad pro děti,“ vyjmenoval Skoupý.

Akce měla velký úspěch, proto by z ní nový předseda chtěl udělat tradici. Jeho hlavním cílem je však navázat na dlouholetou práci svého předchůdce. „Pozici jsem převzal po Jaroslavu Šebestovi. Sám mám v klubu své děti, takže fotbalem opravdu žiji a chci se pokusit pomoci klubu k co nejlepším výsledkům. Hlavním cílem je pro nás postoupení mužů do krajské soutěže,“ představil své plány předseda. -nov-

odebírejte přes RSS