Stolní tenisté Agrotecu si zajistili účast v první lize i pro příští sezónu

26. 3. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Sport

Vynikající zpráva pro všechny příznivce stolního tenisu. Prvoligoví stolní tenisté, kteří byli nováčkem první ligy, si ve čtvrtém kole před koncem základní části zajistili účast i v nadcházejícím ročníku. K tomuto velkému úspěchu je dovedlo vítězství ve dvou utkáních v Praze. Nejprve byli hosty Sparty Praha, ta sice figuruje na posledním místě tabulky, ale je to vinou dvou kontumačních proher, celek je to velice silný.
Do utkání vstoupili hráči Agrotecu velmi dobře a po vítězstvích v obou čtyřhrách se rychle ujali vedení, které postupně navyšovali na konečných 10:4 pro Agrotec. Tři body získal Schwarzer, po dvou přidali Hoferik a Mesaroš a jeden přidal Pavlovský.
Druhý den hostovali na stolech El Niňa Praha. A opět se předvedli v parádní formě a domácí porazili 10:3. Nejlepším hráčem byl tentokráte Mesaroš, který uhrál tři body, Schwarzer, Hoferik a Pavlovský přidali každý po dvou a jedno vítězství získali ve čtyřhře.
Toto vítězství znamená, že v konečné tabulce nemůžeme již skončit na místech, která znamenají sestup a tak hráči Agrotecu Hustopeče budou i v nadcházející sezóně startovat v první lize mužů.
Je to obrovský úspěch všech hráčů a celého oddílu.

Jan Matlach, předseda TJ Agrotec

odebírejte přes RSS