Stolní tenisté: pět utkání a čtyři vítězství

2. 12. 2016 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Sport

Skvělý víkend mají za sebou stolní tenisté hustopečského Agrotecu. Jejich tři družstva absolvovala během víkendu pět mistrovských utkání a ve čtyřech dokázala zvítězit.

Ve druhé lize hrálo A družstvo nesmírně důležité utkání v Havířově, případná porážka by téměř jistě znamenala konec nadějím na play-off. Hustopečští se vytáhli, a přestože prohrávali v utkání již 6:8, dokázali všechny poslední dvouhry vyhrát a otočit tak skóre v jejich prospěch na 10:8. Nejlepším hráčem byl Hoferik, který zvítězil ve třech zápasech, po dvou přidali Janoušek a Mesaroš a jeden přidal Hort, hustopečští vyhráli i obě čtyřhry. V neděli bohužel podlehli celku TJ Ostrava 7:10, tři body uhrál Janoušek, dva Hoferik, jeden Mesaroš a proběhla jedna čtyřhra. Situace v tabulce je značně vyrovnaná a celky na druhém až šestém místě dělí jeden bod. Bitva, o druhé postupové místo do play-off ,bude mít ještě pořádný náboj.

B družstvo v krajské soutěži velmi mile překvapilo, když dokázalo zvítězit nad relativně silnými soupeři. A to nad celkem Slatina Brno 10:3 a nad celkem Hlubočan 10:7. Nejlepším hráčem Hustopečí byl Melichar, kterého velmi dobře doplnil, zejména v boji s Hlubočanami, Studýnka. B družstvo se tak v tabulce posunulo velmi výrazně nahoru a to na šesté místo

C družstvo si připsalo další snadné vítězství v poměru 16:2 nad celkem Šitbořic, v domácím celku bodovali všichni hráči Jan Hušek, Jindřich Hušek, Kuchař a Blažek.

Jan Matlach, předseda oddílu TJ Agrotec Hustopeče

 

odebírejte přes RSS