Svatý Martin přijede do Hustopečí 14.11. Přiveze víno i husu

15. 10. 2015 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Svatý Martin na koni s početnou družinou, svatomartinská husa a hlavně pestrý výběr svatomartinských vín. Takový program čeká na všechny návštěvníky na Dukelském náměstí v sobotu 14. listopadu 2015.
Oslava svatomartinských vín a husí startuje v 10.00 hodin. Konec akce je v 17.00. Ve stanu na Dukelském náměstí bude na návštěvníky čekat téměř jeden a půl tisíce lahví mladého vína. K ochutnání bude pod stanem připravena i svatomartinská husa a návštěvníky přivítá sám svatý Martin, na koni s početnou družinou přijede na náměstí přesně v 11 hodin a 11 minut.
Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo dávají přednost vínům starších ročníků. Pro ně je připravený program na nádvoří renesančního domu U Synků. Svá vína tam budou nabízet místní vinaři. Těšit se můžete i na cimbálovou muziku.
Otevřená bude i Stálá vinařská expozice města, která nabízí k degustaci například Hustopečské městské víno a vína od vinařů z Hustopečí i okolí.
Cena degustační sady činí 180,- Kč, obsahuje skleničku, katalog a deset poukázek na vzorek mladého vína. Poukázky na víno lze uplatnit pouze v hlavním stanu na Dukelském náměstí.
Přijďte si letos poprvé ťuknout mladým vínem.
-jal- 
odebírejte přes RSS