Svou příští oslavu či přednášku můžete mít v sále města

24. 6. 2020 · 1 minuta čtení · 8 fotografí · 1 video

Marketing a kultura města Hustopeče má pod svou správou objekty, které nabízí k pronájmu jak místním, tak mimoměstským zájemcům. Jaké sály je možné si pronajmout a co vše se v nich může konat? Ptali jsme se s naší kamerou.


Třikrát hurá! Rozjíždí se kulturní kalendář, lidé se začínají opět scházet a vynahrazovat si ušlé oslavy. Plánujete nějakou? A věděli jste, že je možné si krátkodobě pronajmout prostory města Hustopeče? „Marketing a kultura nabízí k pronájmu prostory sálu Společenského domu pro různá školení, oslavy, svatební hostiny. Je možné si pronajmout celý sál nebo jen část – například salonek,“ říká Martina Ondrová z Marketingu a kultury města Hustopeče.

Líbilo se vám v našem kině a připravujete například přednášku? Obraťte se na Martinu. „V kině je možné pronajmout celý sál nebo nahoře konferenční místnost například na oslavu nebo školení. Pokud budou mít lidé zájem – mohou kontaktovat přímo mě,“ přibližuje pronájem Ondrová.

Toho využili například členové České společnosti rostlinolékařské, kteří již poněkolikáté navštívili prostory Společenského domu, aby zde uspořádali odborný seminář. „Jsme tady letos již poněkolikáté, jinak se sem vracíme pravidelně každý rok,“ říká doktor Harašta z České společnosti rostlinolékařské. Proč si vybírají právě Hustopeče? „Jezdíme do Hustopečí, protože jsou pro nás dostupné, jsme uprostřed vinařské oblasti – je tady spousta vinařů ať už soukromých nebo vinařských podniků, kteří využívají naši nabídku na kurzy,“ vysvětluje doktor Harašta.

Směrem k zázemí i komunikaci s městem míří jen pochvaly. „Dobře se nám spolupracuje s lidmi z městského úřadu, kteří nám umožňují tyto prostory využívat. Zázemí je pro nás skvělé, velký sál, vhodná technika. Pro nás spokojenost,“ shrnuje Harašta.   Česká společnost rostlinolékařská si přivezla vlastní techniku, ale ta bývá standartně v ceně za pronájem. Součástí ceny jsou také energie, příprava prostor a jejich úklid. Více informací naleznete v ceníku na webu města.   

-vyh-

odebírejte přes RSS