Tipy na vánoční dárky. Darujte kulturní zážitek nebo skvělé víno

15. 12. 2017 · 1 minuta čtení · 4 fotografie

Třetí adventní neděle se blíží a vy stále přemýšlíte, čím potěšíte svoje blízké? Darujte jim kulturní zážitek! Turistické informační centrum v domě U Synků už nyní prodává vstupenky na tyto akce:

Kloboukový bál - III. Městský bál
Vezměte si klobouky a přijďte si zatančit na další bál města Hustopeče. K tanci i poslechu zahraje Salonní Orchestr Brno. Oko potěší módní přehlídka klobouků od secese po současnost společnosti Dantes Brno. Připravený bude bufet, bohatá tombola a fotokoutek. Koná se v pátek 12. ledna od 20.00 hodin ve Společenském domě Hustopeče. Místenky v předprodeji za 180 Kč (sklenička v ceně).

22739

Už zase miluju 
Divadelní šou jednoho pianisty a dvou náruživých múz. Jak to vypadá, když se dvě zpívající herečky stanou žárlivými múzami umělce, vám předvedou Michaela Dolinová, Sandra Pogodová a klavírista Václav Tobrman. Představení se koná ve středu 21. února v 19.30 hodin ve Společenském domě Hustopeče. Vstupné 250 Kč.

22740

Minipárty
Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský přivezou do Hustopečí zcela novou talk show na motivy televizního pořadu Všechnopárty. Pánové slibují pořádnou dávku inteligentního humoru. Nenechte si je ujít v pátek 13. dubna od 19.30 hodin ve Společenském domě Hustopeče. Vstupné 350 Kč.

22741

Pro milovníky vína nabízí Turistické informační centrum vánoční balíčky s Hustopečským městským vínem. Balíčky jsou nachystané jako dvojbalení ročníků po sobě jdoucích nebo se dá zakoupit trojbalení, kde je bílé nebo červené víno posledních tří ročníků. Za kvalitou vína stojí odborná komise, která ho vybrala z mnoha přihlášených vzorků. Jedinečná nabídka vánočních balíčků navíc nabízí Hustopečská městská vína za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a potěšte své blízké dárkem, který odráží chuť místa a práci zdejších vinařů.

22742

-ves-

 

odebírejte přes RSS