Úředníci se ukázali jako průvodci i hostitelé

8. 6. 2023 · 1 minuta čtení · 17 fotografí · 1 video
Téma Z města
Městský úřad Hustopeče se otevřel široké veřejnosti. Do Dne otevřených dveří se zapojily obě budovy úřadu, kino, městské muzeum i nově opravená Střelnice.

Dopoledne patřilo především dětem a studentům. Prohlédnout si prostory úřadu zblízka využily všechny školy a školky ve městě. Kreativní program pro zvídavé skupiny i jednotlivce si připravily všechny odbory úřadu a návštěvníci tak měli možnost poznat úředníky a jejich práci poutavým způsobem.

Velký zájem sklidila u návštěvníků prezentace pracovníků životního prostředí, vědomostní kvíz na památkové péči i volby nanečisto, které připravil majetkoprávní odbor. Návštěvníci si se zájmem prohlédli obřadní síň, kde si mohli vyzkoušet i roli oddávajícího. Na nádvoří domu U Synků poutala pozornost nová socha Elišky Rejčky a každý si chtěl prohlédnout i zrekonstruovanou budovu Střelnice.

Na Marketingu a kultuře otevřely všechny prostory kina. Návštěvníci nahlédli do zákulisí sálu, promítárny, fotili se ve stylovém fotokoutku a redaktorky Hustopečské televize "donutily" žáky hustopečských škol natočit i mluvené slovo k video reportáži - výsledek posuďte sami.
-nov-, Foto: Klára Otáhalová


odebírejte přes RSS