V TIC najdete pestrou nabídku vstupenek na letní i podzimní akce

9. 7. 2018 · 2 minuty čtení · 6 fotografí
Téma Kultura

Turistické informační centrum nabízí vstupenky na kulturní akce letošního léta i podzimu. Otevřeno je každý den od 8 do 18 hodin, stavit se můžete i do Stálé vinařské expozice v době od 8.30 do 16 hodin. Vybírat můžete z řady koncertů, divadelních představení nebo burčákovek a máte šanci koupit lístky za zvýhodněnou cenu. Inspirujte se nabídkou.

Letní divadelní festival Pod širým nebem
Léto v Hustopečích patří divadlu, vínu a cimbálové muzice. V romantických kulisách nádvoří historického domu U Synků si můžete vychutnat čtyři představení pro dospělé a jedno pro děti.
Podrobný program

30263

Kurdějovská letní noc
V sobotu 14. července se koná Kurdějovská letní noc. Během dvojkoncertu se představí Kamil Střihavka a Leaders a Ota Balage a Balage Band. Areál za Obecním úřadem se rozezní od 19.00 hodin. Zvýhodněné vstupné činí 300 korun.

30264

Burčákové slavnosti
První říjnový víkend, 4. – 6. 10., zasedá v Hustopečích, pod dohledem burčákové policie, horenská rada i Burčáková unie. Třídenní oslavy sladkého bouřlivého moku provází originální dávka humoru, recese i koncerty různých hudebních žánrů. Hlavními hvězdami letos budou kapely Jelen, Hamleti, Walda Gang a The Tap Tap. Lístek nyní koupíte za 150 korun.
Více informací.

30265

Jakub Smolík s kapelou
Zpěvák a kytarista Jakub Smolík má pestrou diskografii a výběr toho nejlepšího předvede v Hustopečích ve středu 7. listopadu od 19.30 hodin ve Společenském domě Hustopeče. Lístek stojí 350 korun.

30266

Tchýně na zabití
Ve čtvrtek 22. listopadu od 19.30 hodin se ve Společenském domě Hustopeče odehraje představení Tchýně na zabití. Komedie z pera Jakuba Zindulky o rodinných vztazích ukáže, že ani Smrt nezabrání tchýním prudit a montovat se do života jejich mladým. V inscenaci uvidíte Lucii Zedníčkovou, Danu Homolovou, Annu Kulovanou a Martina Krause. Vstupné činí 280 a 250 korun.

30267

Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!Band Jiřího Dvořáka
Zpěvačka, textařka a mnohonásobná Zlatá slavice Hana Zagorová přijede do Hustopečí v pondělí 3. prosince. Můžete se těšit na osvědčený repertoár, který doplní zpěvák, kytarista a textař Petr Rezek. Koncert se koná ve Společenském domě Hustopeče od 19.00 hodin a lístek stojí 690 a 590 korun.

30268

-ves-

odebírejte přes RSS