V Alšově ulici se začalo s opravami

22. 8. 2017 · 1 minuta čtení · 1 video

V Alšově ulici v Hustopečích právě probíhají stavební práce. Společnost GasNet, s. r. o., zde provádí výměnu plynového vedení včetně instalace nových plynových přípojek do jednotlivých domů. „V souvislosti s touto opravou se nám podařilo domluvit opravu celého povrchu vozovky. Investor pokryje 75% nákladů, zbytek bude zaplacen z rozpočtu města,“ řekl investiční technik Karel Svoboda. 


Na celé ulici tak bude jednotná horní vrstva vozovky. Obrubníky se budou nyní měnit jen na levé straně ulice z důvodu plánované rekonstrukce vodovodního vedení a výstavby podélných parkovacích míst na straně pravé. „Již zpracováváme projektovou dokumentaci, měla by být hotová do konce tohoto roku. Počítáme se vznikem 23 parkovacích míst, ale tento počet zatím není finální,“ vysvětlil Svoboda. 

Stávající práce by měly být dokončeny do konce září. „Chtěli bychom požádat obyvatele, aby byli tolerantní a pokud možno tuto ulici využívali jen minimálně,“ dodal Svoboda. Další stavební práce zde začnou pravděpodobně během příštích letních prázdnin. -ves-


odebírejte přes RSS