V Turistickém informačním centru začala sezóna

1. 6. 2017 · 1 minuta čtení · 1 video
Téma Z města

Chcete poradit, kam zajet na výlet? Kdy a kde se koná nějaká kulturní či společenská událost? Koupit si suvenýr z výletu, hustopečskou mandlovici, víno nebo vstupenku na akci? To vše vám nabízí Turistické informační centrum v domě U Synků. 1. června startuje letní sezóna a s tím spojené prodloužení otevírací doby. Nyní bude otevřeno každý den od 8.00 do 18.00 hodin. 

„Na letní sezónu se již plně připravujeme. Doplňujeme zásoby, nově jsme připravili dřevěné magnetky,“ uvedla propagační referentka Klára Knápková. Návštěvníci se tedy mohou těšit na bohatý sortiment suvenýrů. Nejčastěji je zájem o turistické vizitka a známky a vyhlášenou hustopečskou mandlovici. „Dále u nás najdete magnetky, skleničky, butony, hustopečské tričko, plátěné tašky. Oblíbené jsou výrobky z edice se sloganem Zraji jako víno,“ doplnila Knápková. Kromě vzpomínkových suvenýrů nabízí Turistické informační centrum také vstupenky na různé akce z portálů Ticketstream, Coloseum a TicketArt nebo na akce konané v Hustopečích. 

„Od 1. června startuje předprodej vstupenek na Divadelní festival Pod širým nebem a na Burčákové slavnosti 2017,“ dodala Knápková. Během návštěvy Turistického informačního centra můžete navštívit i Stálou vinařskou expozici, která je přístupná v době od 8.30 do 16.00 hodin. Zde můžete zakoupit vína místních vinařů, Hustopečské městské víno nebo si domluvit soukromou degustaci. -ves-


odebírejte přes RSS