Vyhrajte vstupenky na víkendová představení

10. 7. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Kultura

Letní divadelní festival pokračuje víkendovým programem, který myslí na dospělé i děti. V sobotu se odehraje představení Žena, která uvařila svého manžela. Tato originální a vtipná černá komedie vás zavede do světa žárlivosti, zrady, nevěry a klamů. Ve hře excelují Nela Boudová, Ilona Svobodová a Otmar Brancuzský.
V neděli je připravena autorská pohádka Hrnečku vař. Kromě selky Dobrušky a jejího hrnečku, který dostane od staré babičky, se děti mohou těšit na příběh o lásce i lidské závisti. Hlavně však na obrovskou hromadu kaše, která vše vyřeší a pomůže dobru zvítězit nad zlem.Pohádka je určena pro nejmenší diváky (3-8 let). Délka představení cca 45 minut.

Nyní máte možnost vyhrát dvakrát dvě vstupenky na víkendová představení zdarma. 
Na sobotní představení stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Se kterým lidovým rčením si herci pohrávají? 
Na nedělní představení otázka zní: Kdo je autorem předlohy?

Své odpovědi zasílejte na e-mail: vesela@hustopece.cz do pátku 13. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce. Každý z nich získá dvě vstupenky zdarma.

Během sobotního představení bude možnost ochutnat vína z Vinařství Aurora a tečku za kulturním večerem udělá cimbálová muzika Gracia. Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání na místě, v Turistickém informačním centru v domě U Synků nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. Cena sobotního vstupného je 350 Kč (v ceně vstupenky je sklenička vína) a pohádka pro děti stojí 70 Kč. Začátek představení je ve 20.30 hodin, nedělní pohádka začíná v 18.00 hodin. Hraje se za každého počasí.

Správná odpověď z minulé soutěže zní: Ženy se potkaly na pokoji psychiatrického oddělení lázeňského zařízení. 

-ves-

odebírejte přes RSS