Vyrazte na dýňovou stezku na zahradu M-klubu

19. 10. 2022 · 1 minuta čtení · 6 fotografí
Téma Kultura

Na zahradě M-klubu v Herbenově ulici je pro všechny děti a jejich rodiče připravena dýňová stezka s lehkými úkoly. Připravila ji skupinka ukrajinských předškoláků, kteří našli zázemí právě v prostorách M-klubu a schází se tu každý všední den v rámci adaptační skupiny.

Dýňová stezka je proto také přístupná každý všední den od 8 do 15:30 hodin a je vhodná pro školáky i předškoláky s dopomocí rodiče. Za úspěšné splnění se děti mohou těšit na sladkou odměnu a diplom.

Kreativně připravená podzimní aktivita slouží jako most mezi ukrajinskými dětmi a dětmi z Hustopečí. "Maminky s dětmi sem za námi mohou kdykoliv přijít, strávit s námi čas, děti si pohrají s našimi hračkami. Dokonce je tu i možnost, že by se k nám nějaké děti mohly přidat na stálo, protože máme volné kapacity. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že nejsme klasická školka, ale opravdu dětská skupinka. Moc rádi ale mezi sebou kdykoliv kohokoliv přivítáme," pozvala autorka stezky Dita Fialová.

Svou návštěvu zde absolvovaly i děti z hustopečských mateřských školek a nutno podotknout, že všechny úkoly zvládly na jedničku.  -nov-

odebírejte přes RSS