Menu Hledat

Amande Hotel

Husova 8, 69301 Hustopeče
Adresář Ubytování
Web: www.amandehotel.cz
Telefon: +420 774 662 607
E-mail: info@amandehotel.cz
Provozovatel: Centro Hustopeče, a.s.
Wine Wellness Hotel Amande je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, v areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně v restauraci Amande a pivnici. 


Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením pokojů tří kategorií (standard, superior a mezonetové apartmá) o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

K využití jsou také konferenční prostory s kapacitou až 200 osob.
Součástí hotelu je také Wine Wellness, zde naleznete Suchou zónu, která je určena k relaxaci, odpočinku a procedurám jako jsou masáže, peelingy, zábaly a koupele. Dále v Mokré zóně Whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, Finskou saunu, Kneippovu vinařskou stezku se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, solnou vinnou lázeň, která čistí kůži, kamennou bylinkovou lázeň a parní saunu nebo soukromá Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a parní kabinou.

Ukázat na mapě uložit vizitku vcard
česky english deutsch