Zábavné odpoledne na koupališti. Létal sníh i bubliny

3. 8. 2017 · 1 minuta čtení · 7 fotografí · 1 video

První půlku prázdnin mají děti za sebou a ta druhá byla zahájena tropickými teplotami. Hustopečské letní koupaliště praskalo ve švech. Letní radovánky si děti navíc mohly zpříjemnit během zábavného odpoledne. „Připravili jsme pro ně setkání s oblíbenými postavičkami, jako je Mickey Mouse či sněhulák Olaf,“ řekl ředitel sportovního zařízení města Aleš Proschek. 


Děti se také s radostí vrhly do víru tance a s jásotem se nechávaly zasypávat umělým sněhem nebo bublinami. Připraveno bylo i oblíbené malování na obličej a skákací hrad. Vysoká návštěvnost koupaliště je příjemnou změnou oproti například konci minulého měsíce, kdy bylo nezvykle chladno. „Počasí je letos opravdu nevyzpytatelné a máme obrovské rozdíly v návštěvnosti. Rekordní den bylo úterý 1. srpna, kdy došlo 2 065 platících lidí,“ dodal Proschek. 

Letní koupaliště v Hustopečích je otevřeno každý den od 9.00 hodin. K dispozici jsou plavecký i regenerační bazény, skluzavka, tobogán nebo hřiště na beach volejbal či pétanque. V sobotu 26. srpna se od 14.00 můžete přijít rozloučit s prázdninami. Na děti opět čeká party a mají vstup zdarma. -ves-

odebírejte přes RSS