Zapojte se a získejte energii výhodněji

3. 1. 2018 · 1 minuta čtení
Téma Z města

V minulém období v našem městě pokračoval projekt Obec občanům. Občané, kteří se zapojili, ušetřili v průměru 5 250 Kč ročně a přidali se tak k více než 85 000 domácnostem a 784 obcím po celé České republice. Díky počtu zapojených domácností a výrazné úspoře jsme získali Zlatý certifikát, který pro město i občany do budoucna garantuje další možné výhody.  
 „Jsem ráda, že se projektu daří a občané využívají možnosti získat dodávky energií za výhodnější ceny. Věřím, že i do budoucna bude mezi občany o projekt zájem a přidají se i ti, kteří zpočátku projektu třeba nedůvěřovali.“ doplnila starostka města Hana Potměšilová.    
Garantem a organizátorem projektu je i nadále společnost Občanům s.r.o., která zajišťuje výhodnější služby pro vás i vaše sousedy. V rámci aktuální kampaně je možné získat levnější dodávky elektřiny a plynu. Díky vysokému počtu zapojených domácností, spolků a firem jsou ceny nižší až o 25%.   

ZAPOJTE SE A ZÍSKEJTE ENERGIE VÝHODNĚJI     
Občané města Hustopečí se pro velký úspěch předchozích registrací mohou i nadále zapojovat a šetřit. Přihlášku pro domácnosti lze vyplnit na webu www.setrimeobcanum.cz, a to z pohodlí domova.
Nebo neváhejte kontaktovat koordinátora projektu pana Petra Eckelta, kontakt +420 731 148 672 a domluvte si schůzku u vás doma.  
Bezplatná registrace.

-ves-

odebírejte přes RSS