Ze školky U Rybiček vzlétla k nebi přání dětí

20. 12. 2023 · 1 minuta čtení · 6 fotografí · 1 video

Odpoledne 19. prosince se v Mateřské škole Na sídlišti neslo ve svátečním duchu. Paní učitelky si pozvaly děti i jejich rodiče na prostranství před školkou a společně přivolávaly Vánoce. Jako první zazněly koledy, které děti pilně celý prosinec nacvičovaly.   


„Prosinec v naší mateřské škole je pro učitelky i pro děti nejkrásnější a zároveň nejtěžší měsíc. Začali jsme tím, že jsme se zúčastnili vánočních dílniček, byl u nás Mikuláš s čertem, a hlavně jsme připravovali vánoční besídky pro rodiče, které vždycky mají nádhernou atmosféru a všichni se na ně velmi těší. A končíme dnešním společným setkáním u stromečku, u punče, s dětmi, spolu,“ smála se ředitelka školky Ivana Kouřilová.

Jakmile dozněla poslední nacvičená koleda, rozběhly se děti co nejrychleji k rodičům, aby na připravený papírek napsaly svá přání Ježíškovi. Ten pak uvázaly na balónek, a společně vypustily k nebi. Kouzelnou atmosféru korunovalo popíjení horkého punče, svačinka v podobě nezbytného párku v rohlíku a ochutnávka vánočního cukroví. Vánoce U Rybiček zkrátka nemohly začít lépe! -šper-

odebírejte přes RSS