Známe výherce. Zároveň je tu další soutěž o vstupenky

12. 7. 2017 · 2 minuty čtení · 1 fotografie
Téma Kultura
Letní divadelní festival Pod širým nebem už má za sebou první velmi vydařené představení - premiéru hry Jeppe z Vršku v podání hustopečského divadelního souboru FOOR. Ani zatažené nebe a občasný déšť neodradily příznivce divadla od návštěvy nádvoří domu U Synků.  

Také již známe vítěze soutěže o vstupenky zdarma na páteční divadelní představení Edith Piaf - Milovat k smrti. Soutěžní otázka byla: Která známá francouzská herečka ztvárnila Edith Piaf ve stejnojmenném snímku z roku 2007? Správná odpověď zněla: Marion Cottilard. Výhercům gratulujeme!   

Zároveň vyhlašujeme novou soutěž o třikrát dvě vstupenky na další víkendová představení. 

V sobotu máte jedinečnou možnost vidět Moliérovu komedii ze sedmnáctého století Lakomec v podání Dvorního divadla Hlohovec. V komorní hře se představí tito dva herci - Zdeněk Černín a Hana Tomáš Briešťanská. Teď máte možnost vyhrát třikrát dvě vstupenky na toto představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Jak se jmenuje černá komedie o manželství, kterou toto divadlo také hraje?
Po představení se nádvořím rozezní jazz a šanson v podání kapely Perfect Time a bude se konat ochutnávka vína z vinařství Starý vrch. 

V neděli má pro děti Divadlo Koráb připravenou pohádku Kašpárek a drak a slibuje rytmizující dynamickou pohádku z hudebního království. Nyní máte také možnost vyhrát třikrát dvě vstupenky na toto představení zdarma. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku: Z jakého města pochází Divadlo Koráb? 

Své odpovědi zasílejte na e-mail vesela@hustopece.cz do pátku 14. 7. do 10.00 hodin. Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ DIVADLO a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry včas informovat. Ze správných odpovědí na každou otázku vylosujeme tři výherce. Každý z nich získá na představení dvě vstupenky zdarma.

Kdo nevyhraje, nemusí zoufat, vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru v domě U Synků, na místě před představením nebo prostřednictvím portálů Ticketstream a SMSticket. V ceně vstupenky je sklenička vína. Hraje se za každého počasí.

-ves-

18650 

 

 

odebírejte přes RSS