Ovčárnu obsadily ryby. Ovčí bál podpořil rybáře.

4. 9. 2023 · 1 minuta čtení · 8 fotografí
Téma Kultura
Konec prázdnin v Hustopečích opět patřil ovčímu bálu za rybníkem, který již několik let pořádá spolek Všehoschopných. Dobrovolné, ale povinné vstupné je vždy určeno na dobročinný účel, letos hned na dva. 

Výtěžek poputuje potřebným dětem na Hustopečsku a místním rybářům. „Protože kdo je víc všehoschopný, než rybář bez rybníku? Proto chceme podpořit nejen rybářský kroužek, ale také zarybnění rybníků, tedy až se v nich objeví voda,“ prozradil Kamil Konečný.

V uvolněném duchu se nesl celý večer, který doprovázely hned 4 kapely, točilo se pivo a k mání bylo i originální občerstvení. „Naše ovčí klobásy jsou vyhlášené,“ pochvaloval si Mirek Vodák.

Ovčí bál se každoročně těší velké návštěvnosti, proto se nabízí otázka, co dalšího všehoschopní plánují. Zatímco Kamil Konečný je toho názoru, že Všehoschopní už jsou rádi, že zvládnou Ovčí bál, Mirek Vodák oponoval tím, že to nejlepší je teprve před nimi. „Do devadesátky daleko, takže jsme pořád mladí a do plínek daleko. Máme obrovské plány, jenom vždycky musíme zvážit, co společnost unese,“ smál se. -nov-

odebírejte přes RSS