Afterpárty otevřela dveře nadcházejícímu adventu

18. 11. 2022 · 2 minuty čtení · 9 fotografí · 1 video
Sál hustopečského kina zaplnily rodiny s dětmi. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby ovšem vstup na odpolední program zahrnující promítání pohádek a kouzelnické vystoupení nebyl pro návštěvníky zcela zdarma.


Akce vzešla ze Sousedského blešáku, který se konal začátkem října na Dukelském náměstí. „Na blešáčku jsme za dobrovolný příspěvek nabízeli naše občerstvení, a protože příspěvky návštěvníků byly štědré, rozhodli jsme se výtěžek vrátit zase zpátky do oběhu, takže jsme zaplatili pásmo pohádek a kouzelníka,“ vysvětlila Jana Hrádková, vedoucí Marketingu a kultury města Hustopeče.

Pauzu mezi oběma programy vyplnily děti pobíháním mezi sedadly a u rodičů na plné čáře bodovalo občerstvení v kinokavárně. Vynikající zákusky za velmi přívětivé ceny se vyprodaly během chvíle. „Nabízené dobroty jsou od nového nájemce naší kinokavárny, který ji však začne provozovat až od prvního ledna. Do té doby máme kavárničku v provozu my sami, ale to, co tu lidem tolik chutná je právě to, co bude nový nájemce nabízet. Vlastně si takto testujeme zákazníky a vypadá to, že jsme se trefili, z čehož máme velkou radost,“ pochvalovala si spolupráci Hrádková a doplnila, že dobroty budou provázet akce i blížícím se adventu.

Právě na adventních akcích se již na Marketingu a kultuře pilně pracuje a do Vánoc je připraveno velké množství různých akcí. Začne se v sobotu 26. listopadu Adventním punčováním. Každou adventní neděli se uskuteční jeden. Hned 4. prosince se v evangelickém kostele představí vokální uskupení Za5, 11. prosince zazpívají v sále kina Štěpánští koledníci a v neděli 18. prosince v kostele sv. Václava přijede kapela Deo Gratias. 

Z nehudebních akcí jmenujme pásmo vánočních pohádek divadla Loudadlo v neděli 4. prosince, program na náměstí s ohňostrojem v pátek 16. prosince nebo příjezd kamionu Coca-Coly v pondělí 19. prosince.

Pozvánky na všechny akce najdete na webu a facebokovém profilu města i kina a v prosincovém vydání Hustopečkých listů. -nov-

 

odebírejte přes RSS