Agrotec otevřel svůj areál rodinám i fanouškům hokeje

27. 5. 2024 · 1 minuta čtení · 13 fotografí · 1 video
Téma Kultura
Areál jedné z největších hustopečských firem se každý rok koncem května otevře veřejnosti, aby si mohla prohlédnout zdejší zemědělské stroje a zažila i trochu toho adrenalinu. 


Do příprav náročného dne se zapojuje většina zaměstnanců a po celý den je v rozlehlém areálu co dělat. „Je toho spousta, čím chceme uvítat naše příznivce. Letošní podtitul akce je Next Generation a nese se celé v duchu Star Wars. Takže tu máme především skákací atrakce pro děti v podobě vesmírných lodí, máme tu doprovodný program hustopečských tanečních skupin Move Around a Danceversity, stanoviště záchranných složek, máme tu vystavená naše rally auta, ochutnávku pokrmů z hmyzu, divadlo vědy a spoustu dalšího. A samozřejmě nemůže chybět největší lákadlo, což jsou projížďky v naší těžké technice, ty jsou beznadějně obsazené už od rána. Baví nás to a máme radost, že to baví i diváky,“ hýřila nadšením koordinátorka akce Pavla Polášková. 

Letošní termín obsáhlé akce připadl na semifinálový zápas českého hokejového týmu na Mistrovství světa v Praze, proto se pořadatelé rozhodli spojit příjemné s užitečným a jak v sobotní semifinálový, tak nedělní finálový večer promítali utkání na velkoplošné obrazovce. -nov-

odebírejte přes RSS