Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

Ve čtvrtek 4. a v pátek 5. srpna 2022:

Vážení občané, vyslechněte si aktuální informace z města:

Městské koupaliště srdečně zve na Zábavné odpoledne s pohádkovými postavičkami, diskotékou a soutěžemi. Začíná tento pátek 5. srpna v 17 hodin.

Hustopečská chasa srdečně zve na tradiční Krojové hody, které se uskuteční tento víkend 5.-7.8. v Herbenově ulici. Páteční stavění máje od 17 hodin, sobotní zvaní po městě od 10 hodin a nedělní slavnostní průvod v 14:30 zakončený hodovní zábavou. Všichni jste srdečně zváni.

Příští pátek 12. srpna v 19:30 vystoupí na malé scéně hustopečského kina vokální soubor Babské ucho, který originálně zpracovává slovanskou lidovou hudbu. Předprodej vstupenek na webu kina nebo v infocentru. K zakoupení jsou již i vstupenky na divadelní komedii Skečmen s hercem Romanech Zachem v hlavní roli, které se odehraje v sobotu 20. srpna v 20:00 na letní scéně pod ořechem.

V Turistickém informačním centru si můžete zakoupit novou brožurku o událostech povýšení Hustopečí na město před 450 lety, a o vyhnání novokřtěnců před 400 lety. Obě události si v Hustopečích připomeneme koncem září na výročních akcích. 

Vodovody a kanalizace Břeclav upozorňují občany, že do 30.9.2022 se zakazuje používat pitnou vodu z vodovodu k zalévání zeleně, mytí automobilů, a napouštění bazénů. Podrobnosti najdete na webu města.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásné letní dny.

česky english deutsch