Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

ve čtvrtek 11. a pátek 12. dubna 2024:

Vážení spoluobčané, pojďme se podívat, co přinesou následující dny v Hustopečích.

Potravinová pomoc pod věží kostela sv. Václava prosí o potravinové příspěvky do Sbírky potravin, která proběhne tento víkend. Trvanlivé potraviny a hygienické potřeby můžete nosit v pátek od 14 do 18 hodin přímo do suterénu kostela a v sobotu od 8 do 18 hodin můžete přispět dobrovolníkům i v supermarketu Kaufland nebo opět přinést do suterénu kostela. Vaše dary pomohou lidem v nouzi přímo v Hustopečích a blízkém okolí. Za každý příspěvek děkujeme.

Tuto sobotu 13. dubna se v městské sportovní hale uskuteční jednodenní jógový festival Jógobraní. Vstupenky je možné zakoupit na webu www.jogobrani.cz nebo na místě.

Farnost Hustopeče srdečně zve na dětský maškarní karneval, který se uskuteční tuto neděli 14. dubna od 15 hodin v suterénu kostela sv. Václava. 

Vedení města ve spolupráci s Městským muzeem srdečně zve na pietní akt u příležitosti 79. výročí osvobození města Hustopeče, který se uskuteční v úterý 16. dubna v 11 hodin na hřbitově Rudé armády.

Kino Hustopeče srdečně zve na přednášku spisovatele a režiséra Dalibora Stacha na téma Člověk jako kvantový generátor, která se uskuteční v úterý 16. dubna v 18 hodin v kinokavárně. Přednáška se zaměří na zkoumání kvantového vědomí a možnostech, jak jej uplatnit v běžném životě. Podrobnosti se dozvíte na webu kina.

Městské muzeum a galerie Hustopeče srdečně zve na výstavu výtvarných prací žáků a studentů hustopečských škol, která potrvá do 28. dubna.

Společnost EG.D, správce distribuční soustavy, upozorňuje majitele pozemků, na kterých se nachází elektrická zařízení, aby z jejich bezprostřední blízkosti odstranili keře a dřeviny, které by mohly ohrožovat bezpečný provoz. Podrobné informace a pokyny najdete na webu města. 

Děkujeme za pozornost a přejeme vám klidný den.