Apoštolská církev zve na Teen meetingy

30. 9. 2020 · 1 minuta čtení · 1 fotografie
Téma Kultura

Se začátkem nového školního roku se v prostorách Apoštolské církve na Kollárově ulici rozjely i Teen meetingy, mládežnická setkávání. Hned na prvním z nich ve středu 23. září nakousli účastníci důležité a komplikované téma, kterým jsou vztahy. 

Pastora Karla Káňu v úvodní lekci zastoupili novomanželé Jakub a Kateřina Fridrichovi. „Mluvit o vztazích není vůbec jednoduché. Není to věc, na kterou by existoval jakýkoliv návod. Snažili jsme se ale předat jak svoje názory a zkušenosti, tak i biblický pohled na celou záležitost. Vůbec se však nejednalo o nějaké kázání či dlouhý monolog, celou dobu jsme spolu všichni diskutovali a také jsme se dost nasmáli,“ popisuje Kateřina. 

Aby všem přiblížili touhu, kterou má člověk po vztazích, umístili lektoři doprostřed místnosti misku přeplněnou sladkostmi, které se však celý Teen meeting nikdo nesměl ani dotknout. „Po skončení jsme ale všechny dobroty samozřejmě snědli,“ dodává s úsměvem Kateřina

Atmosféra byla příjemná a všichni přítomní si to užili. Mimo jiné si zde domlouvali i průběh mládežnické bohoslužby, která se bude konat 11. října a všichni jsou na ni srdečně zváni.

odebírejte přes RSS