Cyklotoulky na kolo, prohlídky a tipy na netradiční výlety. Sezona TICka je v plném proudu.

12. 7. 2021 · 1 minuta čtení · 7 fotografí · 1 video
Téma Kultura

Turistické informační centrum každý rok připravuje na hlavní turistickou sezonu několik novinek, jak místním i návštěvníkům města zpříjemnit letní dny. Pro letošní rok jsou to hned tři kratochvíle.


1. Cyklotoulky s Jančou Unčou

Devět neznámých tras na známá místa jižní Moravy. Produkční Marketingu a kultury Jana Unčovská je zapálená cyklistka a každému, kdo miluje jízdu na kole připravila zajímavě řešenou brožurku - kartičky z nepromokavého materiálu na kovové karabince si můžete zavěsit na kolo či batoh a vyrazit. U každé trasy najdete popis, náročnost, výškový profil a QR kód s odkazem na online mapu, která vás trasou provede až do cíle. 

2. Kam z Hustopečí 2

Originálně složený průvodce na 14 zajímavých míst do 50 km od Hustopečí je již druhým vydáním a mezi návštěvníky TICka se těší velké oblibě. Nejsou to místa turisticky hojně exponovaná, ale určitě stojí zato je navštívit ať už autem či veřejnou dopravou. 

3. Komentované prohlídky

Těšit se můžete rovnou na dvě - do kostela sv. Václava a sv. Anežky České se zastávkou na náměstí a na druhou do kaple sv. Rocha na Křížový vrch. Prohlídky s průvodcem budou vždy v pravidelných dnech i časech.


odebírejte přes RSS