Hustopeče obhájily vítězství a mají nejlepší facebookový profil v ČR

2. 3. 2022 · 2 minuty čtení
Téma Z města

Město Hustopeče i letos obhájilo vítězství minulého ročníku celostátní soutěže Zlatý lajk, kterou vyhlašuje společnost Kvalikom a má nejlepší facebookový profil roku 2021!

Výsledky byly letos mnohem těsnější a i vzhledem k většímu počtu soutěžních účtů v kategorii měst do 10 000 obyvatel byla konkurence mnohem větší - o titul bojovalo 78 městských sociálních sítí.  

Hodnotící zpráva k přečtení ZDE.

Facebookový profil města byl založen v roce 2015 a k dnešnímu dni má přes 9 000 fanoušků a téměř 11 000 sledujících. Jeho obsah zajišťuje odbor Marketing a kultura města Hustopeče v čele s redaktorkou Veronikou Novákovou a vedoucí odboru Janou Hrádkovou. Většina příspěvků je postována přímo z natáčení reportáží Hustopečské televize a podílí se na nich i redaktorka Tereza Slámová či fotograf Richard Skoumal. 

"Vítězství nás velmi potěšilo, v hodnocení byla nejvíce bodována právě ta kritéria, na kterých si dáváme nejvíce záležet, což je o to víc potěšující. Mám radost, že skrze profil města se mohou jednoduchou cestou dostávat do světa informace o všech skvělých spolcích a aktivitách, které ve městě máme. A světu se to v Hustopečích evidentně líbí. Pokaždé, když jdeme někam natáčet reportáže do Hustopečského magazínu, píšeme články do Hustopečských listů, když sami pořádáme kulturní akce, vždy všechno sdílíme na Facebooku i na Instagramu a příspěvky mají obrovský dosah. Proto děkuji všem spolkům, jednotlivcům i vedení naší radnice za skvělou spolupráci, protože kdyby se v Hustopečích nic nedělo, nebylo by co sdílet na sociálních sítích," říká správkyně sociálních sítí města Veronika Nováková.

Hustopečské listy nejsou pozadu

Zlatý lajk však není jediným úspěchem naší redakce. Již minulý týden proběhlo hodnocení i tištěných zpravodajů měst a obcí. Hustopečské listy obsadily v celostátním kole skvělé páté místo ze 76 hodnocených periodik a zaznamenaly tak velký skok oproti roku 2020, kdy skončily na místě třináctém.

Hodnotící zpráva k přečtení ZDE.

Obsah Hustopečských listů poslední rok spravovala redaktorka Klára Vyhňáková, která si koncem roku "odskočila" na mateřskou dovolenou. O grafickou podobu se již několik let stará grafička Barbora Kosinová, jazykové korektury má na starost paní Beata Kynclová.

Příspěvky do Hustopečských listů tvoří kromě článků redakce také zprávy od občanů a spolků, kterým také patří velké poděkování za skvělou spolupráci.

Doufáme, že na všech informačních kanálech města vždy najdete všechny důležité i zajímavé informace a že společně budeme tvořit jejich náplň tak, abychom naše město důstojně reprezentovali. 

odebírejte přes RSS