Kam o víkendu? Na M-ko fest nebo na koupaliště

1. 6. 2017 · 1 minuta čtení · 1 fotografie

První červnový víkend je před námi! Co nabídne?   

Děckanáda  
Pro děti z farností je tuto sobotu v areálu kostela sv. Václava připravena Děckanáda. Letošní Děckanády bude jedna velká narozeninová oslava. Na děti čeká spousta balonků, dárečků, obrovský dort, spousta dobrot apod. Oslavenec chce zatím zůstat v utajení, a proto ho děti budou v dopoledním programu hledat. Zároveň svým hledáním budou dávat dohromady tým lidí, který pomůže novému otci děkanovi se starostmi o farnost a celý děkanát. Na stanovištích se děti seznámí s několika velmi zajímavými lidmi se zajímavým posláním, splní zadaný úkol a pomocí indicií se pokusí odhalit, kdo z nich vlastně narozeniny slaví a jaké místo by mohl zaujmout v týmu.   

HARMONOGRAM:
09.00               Zahájení v kostele
10.00               Program ve skupinkách
12.30 - 14.00  Vydávání obědů
14.00               Odpolední program v sále pod kostelem
15.00               Mše svatá s vyhlašováním výsledků Celebruje: P. Pavel Kafka
15.40               Krájení dortu, rozdávání dárečků, společné foto, rozloučení s dětmi

17041

M-ko fest  
První sobotu v červnu máte jedinečnou příležitost na M-klubu zažít zábavu a také si odnést spoustu zážitků. Bude připraven bohatý program plný adrenalinu, pohybu, relaxace a hlavně zábavy. Občerstvit se můžete v baru a M-ko fest zakončí táborák s kytarami. Vstupné je tradičně 0 Kč. Akce začíná ve 14.00 hodin.  
Více zde: http://www.mklubhustopece.cz/   

Letní koupaliště bude otevřeno již tuto neděli  
Přestože je oficiální otevření letního koupaliště naplánováno na neděli 11. června od 14.00 hodin, zahájit plavkovou sezónu můžete již tuto neděli od 13.00 hodin. Více informací na www.spozam.cz.

Výstava v městském muzeu a galerii
Městské muzeum a galerie nabízí první autorskou výstavu fotografií Martina Rabovského. Otevřeno je v neděli od 14.30 do 17.30 hodin.

-jam-

odebírejte přes RSS