Letošní rok v galerii zakončila výstava Fotoklubu

6. 12. 2023 · 1 minuta čtení · 3 fotografie · 1 video
Téma Kultura
Již každoroční výstava Fotoklubu Hustopeče byla v neděli úspěšně otevřena slavnostní vernisáži. Samotnou výstavu je možné shlédnout až do 29. prosince v Domě U Synků, dle otevírací doby muzea.


„Výstava už je třináctá v pořadí, a můžete tady vidět různé žánry fotografické od krajinařiny přes street fotografii po malbu světlem, noční fotografii a samozřejmě nějaké i akty,“ představila vystavené kousky fotografka Pavla Nečasová.

Hned po příchodu byla lidem nabídnuta sklenice dobrého vína a v každé místnosti bylo připraveno něco malého k zakousnutí. Úvod doprovázela živá hudba a samotní fotografové, kteří se ani na chvíli nezastavili a tvořili další fotky. „Fotoklub je otevřené seskupení fotografů, je zde zastoupení od profesionálů po takzvané "hobíky" fotografy. A rádi přijmeme do svých řad další fotografy. Pokud budete mít zájem za námi přijít, popovídat si, přijďte na naše každoměsíční shromáždění a můžete se k nám přidat,“ vyzvala Nečasová.    

Jednou z novinek jsou také QR kódy, které po naskenování zobrazí doplňující informace k fotografiím. „A další novinkou je, že máme nový členský katalog fotoklubu, ve kterém se můžete dozvědět informace o našich členech. Budeme ho i elektronizovat, takže ho najdete později na stránkách fotoklubu,“ pochlubila se Nečasová. -šper-

odebírejte přes RSS