Na třetím Adventním koncertě zazpíval Martin Chodúr

12. 12. 2016 · 1 minuta čtení · 3 fotografie
Téma Kultura

V divadelním sále pod kostelem sv. Václava zazpíval tuto adventní neděli talentovaný multižánrový zpěvák Martin Chodúr, na klávesy ho doprovodil Vlastimil Šmíd. Ve vyprodaném sále zazněly písně zamilované, vánoční i taneční.

V roce 2009 se stal Martin Chodúr prvním vítězem soutěže Česko Slovensko hledá Superstar. Soutěž ho katapultovala mezi přední české interprety. V Hustopečích vystupoval s velkým úspěchem například na loňských Burčákových slavnostech. Chodúr má za sebou tři alba s vlastní tvorbou. „Čtvrté album plánuji na podzim příštího roku. Uvažuji o tom, že ho pojmu jinak, a protože jsem i interpret, chtěl bych nazpívat známé hity trochu jinak,“ uvedl Chodúr.

Zpěváka čeká v nejbližší době spousta koncertů, ale Vánoce plánuje prožít v rodinném kruhu. „Letošní advent a vánoční čas je pro mě úplně jiný, protože můj syn Martínek bude mít v lednu rok a budou to naše první společné Vánoce,“ řekl Chodúr. V příštím roce hodlá zpěvák pokračovat v úspěšném projektu Martin Chodúr zpívá zamilovaným a nadále se věnovat psaní textů a písní. „Zrovna jsem dokončil krásnou píseň pro Hanu Zagorovou,“ uzavřel Chodúr.

-ves-

odebírejte přes RSS