Sledujte online koncert, přispějte a vyhrajte!

18. 12. 2020 · 1 minuta čtení · 1 video

V neděli 20. prosince v 17 hodin začne na Youtube kanále, zde na webu a na facebookové stránce města přímý přenos adventního koncertu pro Ivu Záděrovou.

Během večera vystoupí žáci Základní umělecké školy Hustopeče a pozvaní hosté - houslistka Jitka Břízová, klavíristka Jana Otáhalová, zpěvák a muzikant Matyáš Kyncl či folková zpěvačka Jana Unčovská. Večerem bude provázet Miroslav Strouhal a diváky pozdraví i starostka města Hustopeče Hana Potměšilová.

Během koncertu několikrát zazní výzva a prosba o zasílání příspěvků na transparentní účet Města Hustopeče na léčbu Ivy Záděrové, která po tragickém pádu z koně zůstala od krku dolů ochrnutá. Více o Ivě ZDE.

PŘÍMÝ ODKAZ NA ÚČET ZDE.

Dary je možné posílat klasicky převodem z účtu, pomocí internetového bankovnictví či složenkou.

Město Hustopeče odmění dárce, který od 1.12.2020 do 31.12.2020 zašle nejvyšší částku originálním hodnotným darem - láhví zlaté Mandlovky, originálním obrazem mandlové víly malíře Antonína Vojtka a jeho knihou Hledání lásky v rodném kraji. Více o těchto darech zde.

Užijte si krásný večer a pomozte Ivě získat dostatek financí nejen na pobyt v centru Paraple, kam odjíždí už 4. ledna, ale také na následné pobyty v lázních Piešťany, kde se bude po prodělaných operacích poprvé od nehody pokoušet stát na nohou. Jeden týdenní pobyt přitom stojí zhruba 150.000 Kč.

Jménem Ivy Záděrové a její rodiny vám děkujeme za každý dar.


odebírejte přes RSS