TADY VARY představí v Hustopečích 16 unikátních filmů

10. 6. 2020 · 1 minuta čtení · 1 fotografie · 1 video

Ve chvíli, kdy bylo definitivně rozhodnuto, že 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary proběhne až v roce 2021, vznikla myšlenka nabídnout vybrané filmové tituly jako ucelený programový blok kinům po celé České republice v termínu, kdy měl původně festival probíhat, tedy 3. - 11. 7. 2020. Hustopeče výzvu přijaly a místní kino se tak na devět dní oblékne do festivalového hávu.


Hustopečské kino se chopilo velké příležitosti a stane se jedním z bezmála stovky kin v celé České republice, které budou promítat unikátní filmy ze zrušeného MFF v Karlových Varech. 

Šestnáct filmových titulů z celého světa, některé dokonce ve světové premiéře, budou moci filmoví nadšenci zhlédnout v jednotný termín ve dnech 3.-11. července, v Hustopečích dokonce za symbolické vstupné 100 korun. Představení budou koncipována ve festivalovém duchu a budou doplněna odbornými úvody přenášenými on-line do sálu. "Atmosféra našeho kina bude podobná, jako ve Varech, Budeme mít červený koberec, fotostěnu i slavnostní zahájení před prvním filmem, kdy proběhne i slavnostní přípitek se starostkou Hanou Potměšilovou," láká diváky vedoucí kina Martina Ondrová.

Diváci se tak mohou těšit na neotřelý zážitek a z palety žánrů si jistě vybere každý. Předprodej vstupenek je již zahájen, a to online na webu www.kinohustopece.cz nebo v Turistickém informačním centru. 

56348

odebírejte přes RSS