Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu
ve čtvrtek 8. a pátek 9. dubna 2021:

Vážení občané, vyslechněte si aktuální informace z dění ve městě:

Upozorňujeme občany, že z důvodu budování parkovacích míst bude od pondělí 12. dubna mimo provoz veřejné osvětlení na ulicích Údolní a Ludvíka Svobody. Odstávka osvětlení potrvá celý měsíc. Dbejte proto zvýšené opatrnosti. Děkujeme za pochopení. 

Upozorňujeme místní i přespolní, že kvůli předcházení problému se shromažďováním osob je uzavřena rozhledna v mandloňových sadech. Děkujeme za pochopení.

Od soboty 27. března odstartovala první, online fáze Sčítání lidu 2021, kdy má každý možnost sečíst se online prostřednictvím elektronického formuláře na webu www.scitani.cz. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost od 17. 4. do 11. 5. 2021 vyplnit a odevzdat listinný sčítací formulář, který každý dostane do své poštovní schránky.

Vodovody a kanalizace Břeclav a.s., středisko Hustopeče oznamuje, že od 1.4.2021 do 26.4.2021 bude provádět odečty vodoměrů. Prosí občany, aby stav vodoměru vyvěsili na viditelné místo, nebo nahlásili na tel. 733 530 028.

Kino Hustopeče srdečně zve na online promítání filmů. Vstupenky lze zakoupit na webu www.kinohustopece.cz a film sledovat z pohodlí domova na počítači či telefonu. Děkujeme, že touto formou podpoříte Kino Hustopeče.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný den.

česky english deutsch