Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

ve čtvrtek 28. a pátek 29. září 2023:

Vážení spoluobčané, pojďme se podívat, co přinesou následující dny v Hustopečích.

Správa železnic srdečně zve všechny občany do mobilního informačního stánku Správy železnic, který dorazí na Dukelské náměstí ve středu 4. října od 13 do 15 hodin, společně se zástupci vysokorychlostních tratí, kteří přijedou představit podobu projektu na jižní Moravě. Návštěvníci se můžou těšit na dárkové předměty, podkladové materiály v podobě map a letáčků a v neposlední řadě specialisty, kteří jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy. 

Ve středu 4. října v 19:30 se v kurdějovské Wine Hall uskuteční koncert houslistky, zpěvačky a skladatelky Ivy Bittové a Dua Jedlinský-Fischer. Vstupenky je možné zakoupit  v předprodeji na webu www.concentus-moraviae.cz. 

Vážení spoluobčané, příští víkend vypuknou v Hustopečích tradiční Burčákové slavnosti, na které jste všichni srdečně zváni. Zejména zveme na čtvrteční program Hustopeče se baví, který vypukne ve čtvrtek 5. října v 16 hodin na Dukelském náměstí. V pátek zahájíme hlavní program otevíráním mázhauzů v 18 hodin a v sobotu se brány náměstí otevřou v 9 hodin ráno. Podrobný program najdete na plakátech, webu města i v Hustopečských listech, a to včetně upozornění na všechna dopravní omezení a uzavírky, které jsou s akcí spojeny. Děkujeme všem občanům za shovívavost i trpělivost se všemi návštěvníky, kteří se do města sjedou a doufáme, že si užijete bohatý kulturní program.

Děkujeme za pozornost a přejeme vám klidný den.