Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu
ve čtvrtek 16. a pátek 17. září 2021:

Vážení občané, vyslechněte si aktuální informace z města:

Biocentrum na Křížovém vrchu v letošním roce soutěží o titul Park roku 2021, který vyhlašuje a uděluje Svaz zakládání a údržby zeleně České republiky. Podpořte náš lesopark svými hlasy, které můžete do 15. října udělovat jednou týdně na adrese www.parkroku.cz. 

Vedoucí Městského úřadu Hustopeče vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo Referent státní správy a samosprávy na Odbor územního plánování. Pracovní náplní je zajišťování ucelené agendy pro výkon správních činností na úseku územního plánování, pořizování územně plánovacích dokumentací a vydávání závazných stanovisek. Podrobné informace najdete na webu a úřední desce města. 

Skauti z Hustopečí srdečně zvou na Oslavu 30 let své činnosti, která se uskuteční v sobotu 18. září od 14:00 na Křížovém kopci. Připraveno bude zábavné odpoledne plné aktivit i vzpomínek. S sebou si vezměte špekáčky na opékání. 

Kino Hustopeče srdečně zve na divácky oblíbené divadelní představení Blázinec s Miroslavem Táborským v hlavní roli. Napínavou grotesku o bláznovství odehraje ve čtvrtek 23. září v 19:30 a vstupenky můžete kupovat již nyní v TIC Hustopeče nebo online na www.kinohustopece.cz. 

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný den.

česky english deutsch