Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

Ve čtvrtek 1. a v pátek 2. prosince 2022:

Vážení občané, pojďme si připomenout, na co nesmíme zapomenout! 

Začal nám advent a s ním i tradiční série adventních koncertů. Tuto neděli 4,. prosince se můžete v evangelickém kostele těšit na vokální uskupení Za5. A capelový sextet zazpívá od 18 hodin. Vstupenky na místě nebo v předprodeji na webu kina.

Kino se také zapojilo do adventního veselí. Tutu neděli v 10 hodin dopoledne zve všechny hodné děti i dospělé na vánoční pohádku divadla Loudadlo. 

A pozor, do Hustopečí se opět chystá přijít svatý Mikuláš! Letos už nebude obcházet domy a mávat dětem z dálky, ale setkat se s ním můžete osobně na naší Pavučině, a to tuto neděli 4. prosince od 16 hodin. Svou účast ale velmi důkladně promyslete - Mikuláš přijde i s čerty, kteří si brousí zuby na zlobivé děti. Takže děti, je nejvyšší čas začít poslouchat!

Pokud Mikuláše v neděli nezastihnete na Pavučině, nebo vám hrozí, že vás ti čerti opravdu odnesou, můžete za Mikulášem přijít v pondělí v 17:45 do kostela sv. Václava, kam zavítá tentokrát bez čertů.

A bohužel máme tu i jednu nemilou zprávu z naší pošty, která bude mít v pondělí 5. prosince otevřeno až odpoledne od 13:00-18:00. Důvodem je plánovaná odstávka elektřiny. 

Děkujeme za pozornost a přejeme pohodový a radostný advent!

česky english deutsch