Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

Ve čtvrtek 23. a pátek 24. června 2022:

Vážení občané, vyslechněte si aktuální informace z města:

Hustopečské vinařské bratrstvo srdečně zve na Hustopečský slunovrat s vínem, který vypukne již tento pátek v ulicích Vinařská a Na Hradbách. Těšit se můžete na souboj vinařů, vystoupení folklorního souboru Krajcárek, harmonikáře Ondřeje Lista, kapelu Pouliční somráci, táborák a hlavně noční otevřené sklepy vinařů. Podrobnosti na plakátech a webu města.

Tento pátek 24. června jste zváni i na další ze série koncertů hudebního festivalu Concentus Moraviae. V kostele sv. Václava na Dukelském náměstí se v 19:30 představí jeden z nejrespektovanějších interpretů Johanna Sebastiana Bacha, varhanní virtuos ze spojených států amerických, Balint Karosi. Vstupenky je možné zakoupit online v předprodeji nebo i přímo na místě.

V sobotu 25. června zveme milovníky cykloturistiky na oblíbenou expedici krajem André, která vás provede zajímavými kouty devíti obcí Hustopečska. Start je od 9 do 12 hodin z areálu Formanky v Šafaříkově ulici.

Letní koupaliště Hustopeče oznamuje, že zahájilo koupací sezonu. Za příznivého počasí je ve všední dny otevřeno od 14 do 19 hodin, o víkendu od 10 do 20 hodin. Aktuální informace najdete na webu a facebooku koupaliště.

Už jen do čtvrtku 30. června máte možnost zakoupit v Turistickém informačním centru výrazně zlevněné vstupné na letošní Burčákové slavnosti, které vypuknou první říjnový víkend. Od pátku 1. července se spustí online předprodej a cena vstupenek se bude postupně navyšovat.

Vodovody a kanalizace Břeclav upozorňují občany, že v době od 30.6.2022 do 30.9.2022 bude omezen odběr pitné vody. Zakazuje se používat pitnou vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu zejména k zalévání zeleně, mytí automobilů, a napouštění bazénů. Vodu z vodovodu lze užívat pouze pro osobní spotřebu k pitným a hygienických účelům. Podrobnosti najdete na webu města.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný den.

česky english deutsch