Menu Hledat

Aktuální hlášení

Čtvrtek 22. a pátek 23. října:

Vážení občané, přinášíme vám informace o aktuálním dění ve městě.

Upozorňujeme na nové nařízení vlády, které stanovuje nošení roušek na všech veřejných prostorách. Omezen je rovněž volný pohyb osob s výjimkou cest do práce, na nákup či k lékaři, případně na pomoc blízkým. Uzavírají se maloobchodní prodejny a služby s výjimkou prodejen se základním sortimentem. Podrobnosti najdete na webu a úřední desce města.

V souladu s nařízením vlády, se stanovují úřední hodiny Městského úřadu Hustopeče následujícím způsobem:

  • Pondělí  8:00 – 11:00 hod.  /  15:00 – 17:00 hod
  • Středa    8:00 – 11:00 hod.  /  15:00 – 17:00 hod    

 

Klienti budou odbaveni výlučně v tyto dny a pouze po předchozím objednání na příslušném odboru.

Sociální odbor města Hustopeče oznamuje, že opět zprovoznilo dobrovolnickou službu Hlídačka, která zprostředkovává výpomoc s nákupy, doprovody k lékaři, vyzvedávání léků a doučování či hlídání dětí. Senioři a další, kteří nemají přístup do přímé facebookové skupiny mohou volat na telefonní číslo 702 155 022, a to v pondělí a středy od 8 do 17 hodin, ostatní pracovní dny od 8 do 14 hodin. 

Do odvolání jsou zrušena veškerá divadelní, filmová a hudební představení v našem kině. Platby za zakoupené vstupenky online budou vráceny zpět na účet. Uzavřené je Turistické informační centrum, muzeum, knihovna, krytý bazén i posilovny.  

Vedení města doporučuje sledovat jak veřejnoprávní, tak lokální média, která přináší aktuální informace a pokyny k bezpečnostním opatřením. Oficiální dokumenty najdete na úřední desce města.

česky english deutsch