Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

Ve čtvrtek 16. a v pátek 17. března 2023:

Vážení a milí spoluobčané, pojďme se podívat, co nabízí kulturní kalendář na začátek března.

Všem vinařům se otevírá možnost přihlásit se na 19. ročník tradiční soutěžní přehlídky vín O Hustopečskou pečeť 2023.Přihlašování probíhá přes systém ELWIS a podání přihlášky je možné do 6. dubna (včetně).

S blížícími se Slavnostmi mandloní a vína se rozšířila i otevírací doba Turistickéh informačního centra. Nově bude otevřeno i v sobotu a v neděli od 10 do 16 hodin, a to od této soboty 18. března až do konce květu mandloní. 

Příští sředu 22. březnav 16:30 hodin jste srdečně zváni na slavnostní otevření zrekonstruované budovy Střelnice v ulici Na Hradbách, během kterého promluví zástupci města i muzea. Budovu bude možné si také prohlédnout.

Příští čtvrtek 23. března v 19:30 se ve společenském domě uskuteční veřejná generálka nového divadelního představení Šťovík, pečené brambory, které nacvičil ochotnický spolek Foor Hustopeče. V pátek 24. března pak bude následovat premiéra. Vstupenky na obě představení můžete zakoupit na místě nebo v předprodeji na www.kinohustopece.cz.  

Upozorňujeme občany, že od 4. února do 18. června bude ve městě provádět šetření v domácnostech Český statistický úřad. Cílem je mapování životních podmínek občanů. Terénní pracovníci se musí prokázat průkazem tazatele a průkazem zaměstnance statistického úřadu nebo dokladem totožnosti. Účast v šetření je dobrovolná. Podrobnosti najdete na webu města. 

Děkujeme za pozornost a přejeme vám krásný týden.

česky english deutsch