Menu Hledat

Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu
ve čtvrtek 17. a pátek 18. června 2021:

Vážení občané, vyslechněte si aktuální informace z dění ve městě:

Už jen do pondělí 21. června mohou obyvatelé Hustopečí odevzdat své hlasy projektům participativního rozpočtu. Se sedmnácti návrhy se můžete podrobně seznámit na webu města i v Hustopečských listech a vybrat tak ty, které podle vás pomohou zlepšit život ve městě. Hlasovat je možné pouze elektronicky na webu www.tvorimehustopece.cz. S hlasováním vám pomohou také pracovnice městské knihovny a Turistického informačního centra, kde byla zřízena veřejná hlasovací místa. Za každý hlas děkujeme.

V pátek 18. a sobotu 19. 6. 2021 bude probíhat XVI. AGROTEC PETRONAS RALLY 2021. S ní jsou spojeny dopravní uzavírky, jejichž seznam najdete na webu města. 

Vodovody a kanalizace Břeclav oznamují, že od 17. června začíná oprava vodovodu v ulicích Alšova a Dvořákova. Z důvodu omezeného pracovního prostoru budou obě ulice, po dobu výstavby, uzavřeny pro všechna motorová vozidla. V souvislosti se stavbou upozorňujeme na zvýšené riziko úrazu v místě staveniště, dopravní omezení, zvýšený hluk a prašnost. Podrobnosti najdete na webu města. 

Město Hustopeče oznamuje, že od pondělí 21. června zahájí opravu komunikace v horní části Dukelského náměstí, v úseku mezi ulicemi Mrštíkova a Smetanova. Z těchto důvodů je nutné uzavřít komunikaci v celém opravovaném úseku včetně parkoviště před horní budovou Městského úřadu (stará pošta). Práce potrvají do 19. července. Podrobnosti najdete na webu města. 

SPOZAM hledá pracovníka na pravidelnou údržbu fotbalového hřiště - sekání trávy a vysávání atletické dráhy v rozsahu 2-3 krát týdně. Pracovní pozice na DPP. Více informací na tel. čísle 702 204 600 (Proschek Aleš).

Služba "Senior doprava" Hustopeče hledá brigádníka na pozici řidič/řidička. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou. Pečovatelská služba města Hustopeče hledá brigádníka na pozici pečovatel/ka. Vhodné i pro absolventy jako letní brigáda. Pro více informací o obou pozicích volejte 702 207 313, nejlépe v pracovní dny od 8 do12 hodin.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásný den.

česky english deutsch