Aktuální hlášení

Hlášení městského rozhlasu

ve čtvrtek 23. a pátek 24. května 2024:

Vážení spoluobčané, pojďme se podívat, co přinesou následující dny v Hustopečích.

Hustopečské vinařské bratrstvo srdečně zve tento pátek v 19 hodin do budovy historické Střelnice na řízenou degustaci vín místního vinařství Jurák & syn.

Kino Hustopeče srdečně zve tento pátek v 17 hodin do kinokavárny na další pořad Listování. Tentokrát se představí Alan Novotný a Markéta Lánská s knihou Než natáhnu brka.

Místní firma AGROTEC vás srdečně zve tuto sobotu 25. května na Den otevřených dveří. Uvidíte a vyzkoušíte si vozy nové generace, svezete se v traktoru nebo náklaďáku. Ženy si mohou otestovat svoje jezdecké schopnosti na rally simulátoru. Nebude chybět bike show biketrialisty Vaška Koláře, hudební vystoupení i atrakce pro nejmenší, včetně zmrzliny zdarma. A odpoledne? Fanzóna s velkoplošnou obrazovkou s živým přenosem semifinálových zápasů mistrovství světa v hokeji.  25. května od devíti hodin ráno, DEN otevřených dveří, Agrotec Group.

Farnost Hustopeče srdečně zve na Děckanádu neboli setkání dětí, které proběhne tuto sobotu od 9 hodin kolem kostela sv. Václava na Dukelském náměstí.

V neděli 26. května se od 15 hodin uskuteční Den koní v areálu CVČ Pavučina. Těšit se můžete na vystoupení dětí, soutěž pro diváky i závodní klání.

Tuto neděli v 15 hodin srdečně zveme nejmenší diváky do sálu kina na divadelní pohádku Jak víla Modrovláska splnila tři přání. Předprodej vstupenek na webu kina.

Děkujeme za pozornost a přejeme vám klidný den.