Zaměřeno na děti - mandlové dílničky přímo na náměstí

11. 3. 2019 · 1 minuta čtení · 4 fotografie

Slavnosti mandloní a vína v sobotu 23. března nabídnou i zvláštní program pro nejmenší návštěvníky. Od 9.00 do 16.00 si v suterénu kostela sv. Václava na Dukelském náměstí přijdou na své všechny děti a tvořiví a hraví dospělí. HUSTOPEČSKÁ CHASA si tu pro vás připravila spoustu zábavy, her, folklorem inspirované dílničky a samozřejmě i občerstvení pro nejmenší. A na co se můžete těšit?

FOLKLORNÍ FOTOKOUTEK

38472

Jak by vaše dítko vypadalo v hustopečském kroji? Vyzkoušejte to! V připraveném fotokoutku budou připravené součásti dívčího i chlapeckého kroje a vy si je můžete na památku vyfotit. Případně vám je vyfotíme my na Polaroid za 20 Kč.

HRAVÉ PŮLHODINKY

38471

Každou půlhodinu si vaše děti vezmou do parády místní stárci a stárky a v klubovně si s nimi zahrají nějakou folklorně - taneční hru.

JARNÍ TVOŘENÍČKO

38470

Jarní náramky s mandličkami, papírové zajíčky, rozkvetlou zahrádku a spoustu dalších drobností si můžete vyrobit v hlavním sále pod kostelem

DOBROTY DO BŘŮŠKA

38469

Protože nejmenší návštěvníci zřejmě neocení speciality z mandlové gastrozóny na náměstí, bude pro ně v jídelně pod kostelem připravený bar s typicky dětskými svačinkami a nápoji - obložené rohlíky, a chleby, párky, ovoce apod.

Moc děkujeme Hustopečské chase, která si program pro děti vzala na povel - oni to s dětmi prostě umí! :-) Více informací na www.slavnosti-mandloni.cz. -nov-

odebírejte přes RSS